KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872341
*
nr 1287 2341
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x81 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2019
kl 18:10:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 14:28:21
1
2.600 kr
11/11 10:26:07
2
2.600 kr
11/11 10:26:07
1
2.600 kr (Budbetjänt)
11/11 10:26:47
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna jalpachik olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48
*
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Jalpachik
nr 1287 2341
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x81 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 2.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 14:28:21 | 1 | 2.600 kr |
| 11/11 10:26:07 | 2 | 2.600 kr |
| 11/11 10:26:07 | 1 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
| 11/11 10:26:47 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född pÃ¥ Krim 1954, död 2013.Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna jalpachik olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:48



