KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872341

nr 1287 2341

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x81 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 11 november 2019
kl 18:10:21

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik